Senior gebiedsregisseur

Je werkt in de meest uitdagende metropoolregio van Nederland.  Hierbinnen draag jij bij aan het bevorderen van het woongenot van onze bewoners. Dit doe je door aanwezigheid in de buurt en het actief signaleren van verbeteringen en deze vervolgens te realiseren. Is dit iets waar je je in kan vinden? Dan leren wij je graag kennen! 

 • Je bent verantwoordelijk voor het signaleren, het ophalen van input (in- en extern), opstellen, uitvoeren en monitoren van het gebiedsplan en de rapportage hierover. Je werkt hierbij actief samen met de gebiedsconsulenten en wijkbeheerders; 

 • Je houdt je bezig met het stimuleren, faciliteren en toetsen van bewonersinitiatieven en projecten. Hierin werk je nauw samen met andere partijen in de wijken;

 • Je stuurt een team van wijkbeheerders functioneel aan, hierbij ben jij het aanspreekpunt en zorg je voor een goede balans in werkverdeling;

 • Samen met (lokale) stakeholders draag je zorg voor schone, hele en veilige complexen en een woonomgeving waarin prettig wordt samengewoond en samengeleefd;

 • Je vertegenwoordigt Ymere in VvE's (in de rol van eigenaar) en bij bewonerscommissies;

 • Binnen de afdeling fungeer je als coach voor andere functionarissen en als vraagbaken;

 • Je onderhoudt een goede relatie met a. huurders, bewonerscommissies, de gemeente, maatschappelijke partijen en andere corporaties. 

Kortom: je bent in staat om een inhoudelijke bijdrage te leveren aan brede vraagstukken van Ymere! 

 • Een relevante afgeronde Hbo-opleiding, aangevuld met affiniteit met gebiedsbeheer/maatschappelijke en volkshuisvestelijke opgaves; 

 • Minimaal 5 jaar werkervaring in een vergelijkbare functie;

 • De drive om in een team resultaten te bereiken voor onze huurders. Daarnaast ben je iemand die zelfstandig werk organiseert en structureert; 

 • Affiniteit met het vakgebied en met klantcontact; 

 • Maatschappelijke sensitiviteit en flexibiliteit zijn eigenschappen die jou op het lijf geschreven staan.

Ymere is een organisatie die een gezonde balans tussen werk en privé hoog in het vaandel heeft staan en waar veel ruimte is voor nieuwe ideeën en het toepassen van alternatieve werkvormen. De organisatie geeft ruimte voor persoonlijke groei en professionele ontwikkeling. 

 • Het salaris bedraagt, afhankelijk van ervaring en opleiding, maximaal € 5.903,- bruto per maand exclusief vakantietoeslag op basis van 36 uur per week (schaal K CAO Woondiensten, per 1 januari 2023);


Daarnaast met een uitstekend pakket aan secundaire arbeidsvoorwaarden waaronder:

 • Een jaarlijks opleidingsbudget van € 900, dat je kunt inzetten voor trainingen of zelfs een extra studie. Veel collega's groeien door naar diverse andere functies binnen het team of de organisatie;

 • Een eindejaarsuitkering van € 1.000,- bruto, deze wordt naar rato bepaald;

 • 189,9 verlofuren met de mogelijkheid om extra dagen te kopen of verkopen;

 • Een jaarcontract met een intentieverklaring tot een vast dienstverband bij goed functioneren;

 • Een smartphone en laptop;

 • Een thuiswerkvergoeding;

 • De mogelijkheid om je thuiswerkplek in te richten t.w.v. € 950,-;

 • Een goede pensioenregeling en extra aanvulling bij arbeidsongeschiktheid;

 • Voor het reizen van huis naar kantoor én bij zakelijke reizen ontvang je een reiskostenvergoeding (deze ontvang je ook bij reisbewegingen te voet of per fiets);

 • De mogelijkheid tot deelname aan een collectieve zorgverzekering;

 • En last but not least: Een zeer afwisselende functie in een enthousiast team dat zich kenmerkt door een zeer goede werksfeer.

Binnen het team Wonen verbinden we ons met de klant door te focussen op goed sociaal beheer en servicegericht te werken. We zijn de netwerker in onze wijken & buurten en werken proactief. Daarmee lossen wij problemen vraaggericht op en leveren we waar nodig maatwerk. Samen met bewoners houden wij in de gaten wat belangrijk is voor nu en later. Dit houdt in een prettige en leuke buurt, investering in het vastgoed en waarde creatie voor de wijk. Dit richten wij in op een effectieve en efficiënte manier. 

Solliciteer direct via de paarse sollicitatieknop. Binnen enkele minuten ontvang je een automatische bevestiging. Zodra er een geschikte kandidaat is gaan we in gesprek. Dus wacht niet te lang!

Goed om te weten: sollicitatiegesprekken vinden plaats op 5 en 12 december 2022. 

Nog vragen over het sollicitatieproces? Neem contact op met Dennis Kramer, Teammanager Wonen op telefoonnummer 06-46157409. Bij interesse kun je reageren tot en met 2 december 2022. 

 

 

 
 

"Een inspirerende en zeer afwisselende baan om in onze wijken en buurten het verschil te kunnen maken. Dit doe ik door maatwerk te leveren en hierdoor het woongenot te verbeteren van onze huurders. Samen met het team en onze stakeholders voeren we onze gebiedsplannen uit, ik heb de regie op dit proces" – Luke Dekker, Gebiedsregisseur Ymere