Tegels
- U mag deze vervangen, maar niet overschilderen
- Voegen mag u overschilderen
- Nieuwe vloertegels verlijmt u volledig aan de ondervloer en u zorgt dat de randen niet kunnen gaan lekken
- Bewaar altijd een paar extra tegels, voor als er iets breekt of een leiding gerepareerd moet worden
Als u erg ongewone kleuren of design neemt, kan het zijn dat we u bij het verlaten van de woning vragen om dat te vervangen.
In oudere woningen gebouwd voor 1994 kan asbest in de lijm van wand- of vloertegels zitten. Gaat u klussen in de badkamer of het toilet? Vermijd boren of hakken in de tegels en laat eerst een asbest-inventarisatie doen.
Op de pagina Asbest staat meer informatie. Twijfelt u of heeft u vragen? Neem gerust contact met ons op. We kijken graag samen met u wat in uw situatie de beste oplossing is.
Douche, bad, badkamer en wc
- Als u een extra douche, bad of wc plaatst, vraag ons dan eerst om toestemming
- Toiletten, baden en douches mag u vervangen
- Zorg dat de kitvoegen goed waterdicht zijn
- U mag aansluitingen maken voor een wasmachine en/of wasdroger
- Voor wasdrogers heeft u vaak een extra groep nodig in de meterkast. Schakel altijd een erkende installateur in, zodat dit brandveilig gebeurt
- Als u verhuist, kunt u van ons soms geld krijgen voor de verbetering, bewaar dus alle bonnen en tekeningen
Woningverandering melden
Een woningverandering melden of aanvragen doet u via Woning veranderen.